Vyhledávání


Kontakt

Luft kino klub
Husovo nám. 25
289 22 Lysá n/L

773 625 007, 602 258 582

E-mail: luftkinoklub@gmail.com

Diskusní fórum

Datum: 14.01.2010

Vložil: voče

Titulek: Re: Re: silvestr JUKEBOX

To jo, taky sem to nečekal.. Akorát mě mrzí, že to nebyl takovej JUKEBOX, jak sme slibovali a museli sme pouštět jen omezené množství hudby, kterou vlastníme (nemáme samozřejmě všecko). Řikali sme si takle s lidma, že by bylo super to dělat pravidelně třeba vždycky první sobotu v měsíci. Už jsem udělal i anketu na našich stránkách (sunflower-bitches.com) a rozhodil sem sítě po kamarádech. Výsledek je nadšení, že by to byla konečně super kalbička s přáteli, který se teď prostě už vytrácej (ty kalbičky). Převládá nadšení i u pražáků :-) Myslim, že by to moch bejt vždycky super večírek hlavně pro známé tváře a lidi dobré vůle. Jedinej problém je se spanim nó, protože ty přespolní nechtěj čekat na ranní vlaky, což je pochopitelný.

Mohlo by se to jmenovat právě "JUKEBOX" a mohly by bejt třeba pokaždý jiný tématický okruhy a lidi by se na to připravili a potom pouštěli sami pod našim dohledem. Bylo by to interaktivní a tudíž atraktivní.. Co ty/vy na to ?

Nás (a nejen nás) už právě nebaví dělat akce (nebo na ně chodit) jako instituce a jsme z toho unavený (my to nikdy dělat nechtěli, ale začíná nás ten systém vtahovat). Docela by tyhle JUKEBOXY seděly na ten kopečákův manifest ODK.. Ne snad v tom, že bysme něco sami hudebně tvořili, ale v té volnosti a schození okovů doby, kdy všechno musí bejt takový, jaký je to všude (hlavně v tý bedně).