Vyhledávání

Kontakt

Luft kino klub
Husovo nám. 25
289 22 Lysá n/L

773 625 007, 602 258 582

E-mail: luftkinoklub@gmail.com

Diskusní fórum

Datum: 10.08.2009

Vložil: Honza Marek (tarmara)

Titulek: Re: Re: Fórum v menu

Jak uz napsal PampE ml., kladl bych taky duraz na technologickou stranku toho co je v kine dulezite (ostry obraz a cisty zvuk). Napriklad zastreseni orchestriste (pokud odhlednu od bezpecnosti, aby se nam tam nehromadili popadane deti) mi prijde jako vyhozeni penez. Orchestriste by se stejne muselo ozvucit, jinak je naprosto nepouzitelne. Navic nepamatuju akci pri ktere by se dalo vyuzit. Co se pamatkaru tyce, jejich "kecani" do rekonstrukci mi zacina silne lezt krkem. Z nich nekapne nikdy ani koruna, ale neschvali zadne standardni reseni. Vzdy se dle nich musi pouzit nadstandard (nekdy az luxus) provedeni. Vim, ze je to obcas potreba. Chapu ze lysky letnak je jakymsi lyskym otocnym hledistem v zameckem parku. Ale ta pamatkarska sovloc by si taky mela uvedomit, ze svymi (nesmyslnymy) pozadavky obcas blokuji projekty hlavne po financni strance.
No a na hromad(k)u pochval pro Lucku a Kopecaka si take prihodim svuj kaminek. Oba uz dost dlouho tahaji do Lyse produkce, za ktere by se nemuseli stydet ani v krajskych mestech. A dovolim si rict, ze ani v Praglu. Az je mi obcas trapne, kdyz dorazim, na akci umelce minimalne republikoveho formatu (sorry za tohle spojeni) a kino je takrka poloprazdne. Ale ta atmosfera, ta stoji za to. Jak psal uz PampE: Kdo z Nich to ma?????